Xiamen Finer Packaging Co., Ltd

Profesjonalne rozwiązania do drukowania i pakowania ECO

Dom
Produkty
O nas
Wycieczka po fabryce
Kontrola jakości
Skontaktuj się z nami
Poprosić o wycenę
Dom

Xiamen Finer Packaging Co.,Ltd

dobra jakość Opakowania świąteczne na sprzedaż
dobra jakość Opakowania świąteczne na sprzedaż
Najlepsza firma opakowaniowa, jaką znalazłem. Świetne ceny, niesamowita jakość, szybki czas realizacji i zawsze najlepsza obsługa klienta. Jesteśmy bardzo zadowoleni i nadal używamy FINER Packaging do wszystkich naszych potrzeb związanych z pakowaniem.

—— Dan Barker

Świetne doświadczenie w pracy z produktami Finer Packaging dla naszych pudełek na herbatę. Profesjonalne rozwiązania konstrukcyjne i bez wycinania sztangi i łatwe w użyciu. Chętnie współpracujemy z nimi, jednym profesjonalnym producentem opakowań.

—— Bjorn Behrendt

Z przyjemnością współpracujemy z firmą pakującą, taką jak Finer Packaging. Są doskonałe. Naprawdę dobra robota. Będziemy z powrotem w kontakcie, gdy te znikną.

—— Kevin Scott

Kochamy Finer Packaging. Są szybkie, wydajne i niedrogie. Będę znowu w kontakcie, gdy będę potrzebował więcej dostaw. Nie jestem zadowolony z tego, co zrobiłeś - dziękuję, dziękuję!

—— Peggy Porisky

Dziękuję za wykonanie wszystkich instrukcji i pomocy technicznej, naprawdę czuję, że jesteś niezawodny i szybko reagujesz i jesteś bardzo pomocny.

—— Yun Paik

Im Online Czat teraz

Xiamen Finer Packaging Co.,Ltd

1 2 3 4 5 6
Xiamen Finer Packaging Co.,Ltd Xiamen Finer Packaging Co.,Ltd Xiamen Finer Packaging Co.,Ltd Xiamen Finer Packaging Co.,Ltd Xiamen Finer Packaging Co.,Ltd Xiamen Finer Packaging Co.,Ltd
Budynek przemysłowy Biuro Przykładowy pokój Profesjonalna drużyna Certyfikat

Szczegóły firmy:

Rodzaj działalności : Producent
Importer
Eksporter
Rynek Główny : Ameryka Północna
Ameryka Południowa
Zachodnia Europa
Wschodnia Europa
Bliski Wschód
Oceania
marki : Finer
Ilość pracowników : 150~200
Coroczne wyprzedaże : 5000000-15000000
Rok założenia : 2008
pc Export : 80% - 90%
Lepsze opakowanie w Xiamen China, jeden profesjonalny producent i eksporter przedsiębiorstw drukujących i opakowaniowych, jest zaufanym i niezawodnym dostawcą drukarek dla wielu małych, średnich i większych przedsiębiorstw w kraju i za granicą od czasu założenia firmy w 2008 roku.

Ulepszony system jakości oparty na ISO9001: 2015 dla produkcji, dobrze wyposażony w kompletne urządzenia i 180 wykwalifikowanych pracowników, Ekologiczny materiał spełnia standardy FSC, BSCI, co pomaga nam uzyskać dobrą reputację od zagranicznych klientów.

Nasz zaawansowany sprzęt drukarski Heidelberg 5 + 1 kolorów; W pełni automatyczne maszyny do laminowania; W pełni automatyczne maszyny wykrawające, tłoczniki i wytłaczarki; W pełni automatyczne maszyny klejące; Dziurkarki; itp.

Nasz asortyment obejmuje papierowe pudełko do pakowania, pudełko do pakowania żywności, opakowanie świąteczne, pudełko do pakowania bielizny, akcesoria do telefonów komórkowych, pudełko na kosmetyki, karty do drukowania, przywieszki, naklejki i etykiety.


Profesjonalna obsługa projektowa zapewnia naszym klientom świeże pomysły i porady. Nasze zaangażowanie nie kończy się na produkcji - od samego początku dajemy Ci doświadczenie i wiedzę, dzięki czemu wynik końcowy spełnia i przewyższa Twoje oczekiwania.

Z zespołem przyjaznych profesjonalistów pod ręką przez cały czas, a także łatwy dostęp do naszych pracowników wyższego szczebla zarządzania, obiecujemy, że prowadzenie działalności gospodarczej z nami to przyjemność za każdym razem.

Szczegóły kontaktu
Xiamen Finer Packaging Co.,Ltd

Tel: 86-592-7010691

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)