aboutus

Xiamen Finer Packaging Co.,Ltd

Xiamen Finer Packaging Co.,Ltd Xiamen Finer Packaging Co.,Ltd Xiamen Finer Packaging Co.,Ltd Xiamen Finer Packaging Co.,Ltd Xiamen Finer Packaging Co.,Ltd
1 2 3 4 5
Rodzaj działalności: Producent
Importer
Eksporter
Rynek Główny: Ameryka Północna
Ameryka Południowa
Zachodnia Europa
Wschodnia Europa
Bliski Wschód
Oceania
marki: Finer
Ilość pracowników: 150~200
Coroczne wyprzedaże: 5000000-15000000
Rok założenia: 2008
pc Export: 80% - 90%
O nas
Wprowadzenie

Lepsze opakowanie w Xiamen China, jeden profesjonalny producent i eksporter przedsiębiorstw drukujących i opakowaniowych, jest zaufanym i niezawodnym dostawcą drukarek dla wielu małych, średnich i większych przedsiębiorstw w kraju i za granicą od czasu założenia firmy w 2008 roku.

Ulepszony system jakości oparty na ISO9001: 2015 dla produkcji, dobrze wyposażony w kompletne urządzenia i 180 wykwalifikowanych pracowników, Ekologiczny materiał spełnia standardy FSC, BSCI, co pomaga nam uzyskać dobrą reputację od zagranicznych klientów.

Nasz zaawansowany sprzęt drukarski Heidelberg 5 + 1 kolorów; W pełni automatyczne maszyny do laminowania; W pełni automatyczne maszyny wykrawające, tłoczniki i wytłaczarki; W pełni automatyczne maszyny klejące; Dziurkarki; itp.

Nasz asortyment obejmuje papierowe pudełko do pakowania, pudełko do pakowania żywności, opakowanie świąteczne, pudełko do pakowania bielizny, akcesoria do telefonów komórkowych, pudełko na kosmetyki, karty do drukowania, przywieszki, naklejki i etykiety.


Profesjonalna obsługa projektowa zapewnia naszym klientom świeże pomysły i porady. Nasze zaangażowanie nie kończy się na produkcji - od samego początku dajemy Ci doświadczenie i wiedzę, dzięki czemu wynik końcowy spełnia i przewyższa Twoje oczekiwania.

Z zespołem przyjaznych profesjonalistów pod ręką przez cały czas, a także łatwy dostęp do naszych pracowników wyższego szczebla zarządzania, obiecujemy, że prowadzenie działalności gospodarczej z nami to przyjemność za każdym razem.

Historia

XIAMEN FINER PACKING Co, Ltd., profesjonalny producent opakowań, lokalizuje się w Xiamen, zatrudnia ponad 200 pracowników i 12.000 metrów kwadratowych warsztatów.


Nasze główne maszyny:

--- Maszyny drukarskie Heidelberg 5C

--- W pełni automatyczne maszyny do wykrawania / tłoczenia

--- W pełni automatyczne maszyny do laminowania

--- W pełni automatyczne maszyny klejące

--- Półautomatyczne maszyny do klejenia pudełek


Dzięki znakomitemu drukowi i dobrze wyszkolonym pracownikom z ponad 3-letnim doświadczeniem i zawodem byliśmy dostawcami papierowych opakowań, pudełek, kart do drukowania, naklejek i etykiet na całym świecie, szczególnie w Ameryce Północnej, Europie, w Środku. Wschód, Oceania.

Stabilna i wysoka jakość w rozsądnych cenach to nasza pierwsza zaleta. Aby uzyskać najlepsze produkty, najlepszą jakość i najlepszą obsługę posprzedażną dla naszych klientów, jesteśmy przekonani, że nasz sukces leży w zakresie satysfakcji klientów. Aby osiągnąć cel, każdy z nas dołoży starań, aby wszystko poprawić i zwiększyć zyski dla klientów .

Usługa

Finer Packaging jako najbardziej godny zaufania i niezawodny dostawca rozwiązań do pakowania, jako Twój partner komunikacyjny, jesteśmy całkowicie skoncentrowani na dostarczaniu oczekiwanych rezultatów. Rozszerzyliśmy naszą ofertę produktów od tradycyjnego drukowania do pełnowartościowego partnera komunikacyjnego dla naszych klientów.

>> Główne produkty
Opakowanie papierowe
Opakowanie świąteczne
Pudełko do pakowania żywności
Pudełko do pakowania bielizny
Niestandardowe karty drukarskie
Naklejka Naklejka
Woreczki i poli pocztówki


>> Zaawansowane urządzenia
Maszyna drukarska Heidelberg 5 + 1 kolorów
W pełni automatyczne maszyny do laminowania
W pełni automatyczne maszyny sztancujące / wytłaczające / wytłaczające
W pełni automatyczne maszyny klejące
Dziurkarki

>> Nasza przewaga
Szybka oferta w ciągu 24 godzin
Rozsądne ceny w zależności od wymagań klienta
5-7 dni na próbki przedprodukcyjne
Dobrze wyszkoleni i doświadczeni pracownicy od ponad 3 lat
Obiecuj stabilną jakość dzięki 100% kontroli
Punktualny czas realizacji produkcji masowej
Profesjonalny sprzedawca z ponad 5-letnim doświadczeniem w druku i pakowaniu
Doskonały serwis i szybka reakcja
Kompensacja w przypadku wadliwych produktów

                                         

Nasz zespół

Dobrze wyszkoleni i doświadczeni pracownicy przynajmniej przez 5 lat.
Profesjonalny sprzedawca z ośmioletnim doświadczeniem w dziedzinie druku i pakowania.

Szczegóły kontaktu