Xiamen Finer Packaging Co., Ltd

Profesjonalne rozwiązania do drukowania i pakowania ECO

Dom
Produkty
O nas
Wycieczka po fabryce
Kontrola jakości
Skontaktuj się z nami
Poprosić o wycenę
Dom O nas

Historia

dobra jakość Opakowania świąteczne na sprzedaż
dobra jakość Opakowania świąteczne na sprzedaż
Najlepsza firma opakowaniowa, jaką znalazłem. Świetne ceny, niesamowita jakość, szybki czas realizacji i zawsze najlepsza obsługa klienta. Jesteśmy bardzo zadowoleni i nadal używamy FINER Packaging do wszystkich naszych potrzeb związanych z pakowaniem.

—— Dan Barker

Świetne doświadczenie w pracy z produktami Finer Packaging dla naszych pudełek na herbatę. Profesjonalne rozwiązania konstrukcyjne i bez wycinania sztangi i łatwe w użyciu. Chętnie współpracujemy z nimi, jednym profesjonalnym producentem opakowań.

—— Bjorn Behrendt

Z przyjemnością współpracujemy z firmą pakującą, taką jak Finer Packaging. Są doskonałe. Naprawdę dobra robota. Będziemy z powrotem w kontakcie, gdy te znikną.

—— Kevin Scott

Kochamy Finer Packaging. Są szybkie, wydajne i niedrogie. Będę znowu w kontakcie, gdy będę potrzebował więcej dostaw. Nie jestem zadowolony z tego, co zrobiłeś - dziękuję, dziękuję!

—— Peggy Porisky

Dziękuję za wykonanie wszystkich instrukcji i pomocy technicznej, naprawdę czuję, że jesteś niezawodny i szybko reagujesz i jesteś bardzo pomocny.

—— Yun Paik

Im Online Czat teraz

Xiamen Finer Packaging Co.,Ltd

1 2 3 4 5 6
Xiamen Finer Packaging Co.,Ltd Xiamen Finer Packaging Co.,Ltd Xiamen Finer Packaging Co.,Ltd Xiamen Finer Packaging Co.,Ltd Xiamen Finer Packaging Co.,Ltd Xiamen Finer Packaging Co.,Ltd
Budynek przemysłowy Biuro Przykładowy pokój Profesjonalna drużyna Certyfikat

Szczegóły firmy:

Rodzaj działalności : Producent
Importer
Eksporter
Rynek Główny : Ameryka Północna
Ameryka Południowa
Zachodnia Europa
Wschodnia Europa
Bliski Wschód
Oceania
marki : Finer
Ilość pracowników : 150~200
Coroczne wyprzedaże : 5000000-15000000
Rok założenia : 2008
pc Export : 80% - 90%
XIAMEN FINER PACKING Co, Ltd., profesjonalny producent opakowań, lokalizuje się w Xiamen, zatrudnia ponad 200 pracowników i 12.000 metrów kwadratowych warsztatów.


Nasze główne maszyny:

--- Maszyny drukarskie Heidelberg 5C

--- W pełni automatyczne maszyny do wykrawania / tłoczenia

--- W pełni automatyczne maszyny do laminowania

--- W pełni automatyczne maszyny klejące

--- Półautomatyczne maszyny do klejenia pudełek


Dzięki znakomitemu drukowi i dobrze wyszkolonym pracownikom z ponad 3-letnim doświadczeniem i zawodem byliśmy dostawcami papierowych opakowań, pudełek, kart do drukowania, naklejek i etykiet na całym świecie, szczególnie w Ameryce Północnej, Europie, w Środku. Wschód, Oceania.

Stabilna i wysoka jakość w rozsądnych cenach to nasza pierwsza zaleta. Aby uzyskać najlepsze produkty, najlepszą jakość i najlepszą obsługę posprzedażną dla naszych klientów, jesteśmy przekonani, że nasz sukces leży w zakresie satysfakcji klientów. Aby osiągnąć cel, każdy z nas dołoży starań, aby wszystko poprawić i zwiększyć zyski dla klientów .

Szczegóły kontaktu
Xiamen Finer Packaging Co.,Ltd

Tel: 86-592-7010691

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)